logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

«Мистецтво переконання» від заступника Міністра освіти і науки України Артура Селецького

Загальна інформація

За ініціативи кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права 1 жовтня 2021 року проходив майстер-клас заступника Міністра освіти і науки України, кофаундера і партнера в ІТ Network та президента клубу ВА Network – Артура Селецького.

Артур Селецький поділився власним досвідом ведення переговорів, розповів про основні компоненти вдало підібраного аргументу, вказав на основні помилки при його підборі та побудові, а також дав практичні поради щодо того, як переконати опонента, незалежно від сфери його діяльності. 

Вважаєте, що це лише суха теорія? Насправді, учасники майстер-класу змогли випробувати мистецтво переконання у практичному кейсі. Три команди намагалися «продати квартиру» панові Артуру, який вдавав покупця, що поспішає на футбол  і має обмаль часу.

Енергія, манера виступу спікера, велика кількість прикладів із власного життя створили невимушену атмосферу, перебувати в якій було справжнім задоволенням!

Дякуємо пану Артуру за чудовий захід, та цінуємо внесок професіоналів- практиків у розвиток soft skills та hard skills  нашого студентства.

01.10.2021
443230
981
остання редакція 04.10.2021