Міжуніверситетський юридичний квест #ТериторіяПрава

«Квестуємо, День юриста святкуємо!» - під таким гаслом 04 жовтня 2021 р. кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права провела юридичний квест #ТериторіяПрава.

Квест провела доц. Можайкіна О.С. Студентів з різних навчальних закладів чекала захоплива подорож до Біг Бена, Ейфелевої вежі, Венеції та інших цікавих місць, які розташувалися на території Київського національного торговельно-економічного університету. Допомагали командам у цій подорожі координатори: Ярослав Саса, студент 2 курсу ФМТП, та Діана Смородіна, студентка 2 курсу ФМТП.

Несподівані завдання, грайливий настрій, яскраві враження та нові знайомства чекали учасників квесту. Крок за кроком кожна команда рухалася до фінішу. На завершення заходу учасники побудували вежі асоціацій з юридичною професією, а команда-переможець отримала подарунки.

остання редакція 05.10.2021