День гостинності. Школярі на реконструкції розслідування

Відповідно до плану заходів з відзначення Дня юриста факультет міжнародної торгівлі та права разом із радою студентського самоврядування ФМТП 2 жовтня 2021 року провели День гостинності. Були запрошені лідери учнівського самоврядування Дарницького району. Для шкільного активу провели екскурсію територією університету, ознайомили з факультетами та спеціальностями університету.

Школярі взяли участь в активностях, які запропонували їм студенти ФМТП. Це був захопливий квест по території КНТЕУ та реконструкція розслідування. Шкільний актив долучився до практичного кейсу «Реконструкція розслідування». Як це - бути юристом? Які напрями юридичної діяльності? Як вирішувати правові питання, що виникають у різних життєвих ситуаціях? Ці та багато інших питань поставали в учасників. Невимушено і дружньо знайти відповідь на питання їм допомогли студенти ФМТП.

02.10.2021
остання редакція 05.10.2021