Відкриття нового професійного освітнього простору: Logistics Lab

18 жовтня о 10.00 вперше в Україні! МЕГАПОДІЯ року - КНТЕУ спільно із групою логістичних компаній ZAMMLER відкривають ЛОГІСТИЧНУ ЛАБОРАТОРІЮ!

Тепер наші студенти, не виходячи з університету, зможуть відчути себе вправними, надшвидкими і суперточними логістами! Вибрати оптимальний маршрут доставки вантажу, розмитнити товар, розмістити на складі - ці та інші операції тепер зможуть самостійно виконувати наші майбутні логісти!

Попереду у нас яскраве ВІДКРИТТЯ ЛАБОРАТОРІЇ за участі крутих гостей!

Запрошуємо вас стати не тільки гостями нашого заходу, а й долучитись до створення нашого унікального освітнього простору!

!!!МИ ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС НА НАЙКРАЩИЙ СЛОГАН ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЇ.

Це фраза, що максимально точно, влучно, яскраво (чи з гумором):

• характеризує логістичну галузь і все, що із нею пов‘язане;
  • мотивує;
  • надихає;
  • заряджає на роботу. А може - й на професійні відкриття.

Автора найкращого слогана буде відзначено ПРИЗОМ, який вручать під час урочистої церемонії відкриття лабораторії, 18 жовтня, о 10.00 годині.

Долучайтеся! Чекаємо ваші ідеї в особистих повідомленнях або у коментарях під постом до 16 жовтня включно на сторінці у Facebook на офіційній сторінці ZAMMLER GROUP.

Програма заходу:

• 10.00 – Гранд Хол. Привітальне слово Ректора КНТЕУ д.е.н., проф.Мазаракі А.А. та Генерального директора Zammler Шевченко В. М.;
  • 10.30 – Б 101. Відкриття Logistics Lab та презентація програмного забезпечення представником UIS і Zammler.

ДО ЗУСТРІЧІ!!!

остання редакція 05.10.2021