Інформація щодо рішення Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію Київського національного торговельно-економічного університету»

щодо рішення Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 року

Міністерство освіти і науки України здійснює заходи щодо оптимізації закладів вищої освіти та виконання пп. 20-1) п. 2 розділу XV Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про вищу освіту», яким передбачено обов’язкове проведення реорганізації закладів вищої освіти, які мають у своєму складі територіально відокремлені структурні підрозділи закладів вищої освіти в містах Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі за рішенням закладів вищої освіти або їх засновників.

Урядом України 6 жовтня 2021 року прийнято рішення щодо реорганізації Київського національного торговельно-економічного університету шляхом поділу та утворення Державного торговельно-економічного університету та Одеського торговельно-економічного фахового коледжу з віднесенням їx до сфери управління Міністерства освіти i науки.

При цьому Урядом передбачено вихід університету з регіонального (київський) на загальнодержавний рівень.

Оскільки статус національного надається Указом Президента України, після реєстрації Державного торговельно-економічного університету негайно будуть подані документи на повернення статусу.

Важливо, що на період реорганізації буде збережений існуючий рівень оплати праці.

Студенти, що закінчують навчання в 2021 році, отримають документи про вищу освіту Київського національного торговельно-економічного університету.

Впевнені, що рішення Уряду надасть новий поштовх для розвитку, а традиційно ефективна командна робота колективу забезпечить підвищення іміджу одного з кращих університетів України.

остання редакція 21.10.2021