Майстер-клас «Облігації – від економічної теорії до українських і міжнародних реалій»

5 жовтня 2021 року відбувся майстер-клас на тему «Облігації – від економічної теорії до українських і міжнародних реалій» для студентів третього курсу факультету фінансів та обліку, денної форми навчання спеціальності 071 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітніх програм «Банківська справа» та «Фінансове посередництво» з дисципліни «Фінансовий ринок», який провів керівник проекту Cbonds-Україна Групи компаній Cbonds, експерт фінансового ринку Сергій Ляшенко.

Під час проведення майстер-класу були розглянуті питання практичного погляду на ринок облігацій України та глобального ринку облігацій вцілому.

Лекція пройшла з великим успіхом та була схвально оцінена спільнотою фондового ринку у Інтернет-мережах.

Кафедра банківської справи висловлює щиру подяку Сергію Ляшенко за цікаву та високопрофесійну лекцію.

остання редакція 07.10.2021