logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Економіко-правовий івент для студентів КНТЕУ

Загальна інформація

У рамках заходів з відзначення Дня юриста-2021 юридичним клубом «Правова позиція» кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ була ініційована зустріч з членом Аудиторської палати України, кандидатом економічних наук, магістром права, випускником КНТЕУ, засновником аудиторської фірми «Нюанс-Аудит», заступником директора юридичної компанії «Нюанс-де-Юре» Філозопом Олегом Володимировичем.

Зустріч, яка відбулася 05 жовтня 2021 р., відкрила декан ФМТП к.ю.н. Гончарова Ю.А., відзначивши важливість таких зустрічей студентів із практиками, які діляться своїм досвідом. Лектор Філозоп О. В. провів фахову змістовну лекцію на тему «Договірні правовідносини у підприємницькій діяльності», звернувши увагу на особливості економічної та правової сутності процесів здійснення угод купівлі-продажу, дарування і міни, а також процесів формування в цих угодах мінової вартості об’єктів тощо.

Спікер зустрічі презентував книгу відомого вітчизняного науковця та практика-аудитора Валерія Галасюка «Справедлива мінова вартість об'єктів в угодах купівлі-продажу, дарування і міни». Обговорення книги спікером, викладачами та студентами пройшло у режимі жвавої фахової дискусії щодо особливостей сучасного регулювання окремих економіко-правових проблем у суспільстві.

Усі присутні отримали в подарунок примірники даної книги українською та англійською мовами. Також екземпляри книги були передані до бібліотеки КНТЕУ.

Висловлюємо щиру вдячність за цікаву та змістовну зустріч!

05.10.2021
43630
924
остання редакція 07.10.2021