Кулінарний фестиваль «BorschFest – KNUTE»

19 жовтня 2021 року з нагоди відзначення 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету відбудеться кулінарний конкурс «BorschFest – KNUTE». У програмі заходу передбачено конкурсну номінацію – «Краща команда кулінарів з приготування борщу» – «BestBorschTeam» та «Ресторанний десерт із використанням гарбуза».

Офіційне відкриття кулінарного конкурсу «BorschFest – KNUTE» відбудеться 19 жовтня 2021 року об 11:30 у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Детальніше у Положенні про кулінарний фестиваль «BorschFest - KNUTE»

остання редакція 08.10.2021