Семінар для працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій

5 жовтня 2021 р. для осіб начальницького складу та працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено семінар «Внутрішній аудит: організація, методика та стандартизація» к.е.н., доц., доцентом кафедри фінансового аналізу та аудиту, сертифікованим практикуючим аудитором Роздобудьком Валерієм Васильовичем.

Практикуючі аудитори вже втретє долучилися до семінару, організованого Інститутом вищої кваліфікації та кафедрою фінансового аналізу та аудиту, який проходив в режимах off-line і on-line.

Під час проведення семінару були розглянуті питання щодо місії та трендів розвитку внутрішнього аудиту, учасники ознайомились з кращими практиками в цій царині, отримали досвід організації, планування та практичного застосування стандартів внутрішнього аудиту.

Учасники заходу виявили зацікавленість до питань, які розглядались на семінарі та запропонували зробити подібні семінари регулярними.

остання редакція 11.10.2021