Євроазійська конференція «Діджиталізація, соціалізація та розвиток освіти»

У рамках відзначення 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету кафедра журналістики та реклами стала співорганізатором Євроазійської конференції «Діджиталізація, соціалізація та розвиток освіти» (Eurasian Conference on «Digitalization, Socialization and Educational Development»).

9-10 жовтня 2021 у режимі онлайн було проведено міжнародну конференцію «Діджиталізація, соціалізація та розвиток освіти», метою якої стало обговорення актуальних питань соціальних медіа та діджитал інструментів, використання цифрових технологій в освітньому процесі.

Координаторами конференції та основними спікерами стали представники кафедри журналістики та реклами д.е.н., завідувач кафедри Діана Файвішенко, к.е.н. Яніна Лісун.

Активну участь в презентації освітнього процесу КНТЕУ та обговоренні трендів сучасної цифрової освіти з міжнародними колегами взяли к.е.н., доцент Алданькова Г.В., к.т.н., доцент Божко Т.В., к.е.н., доцент Юсупова О.В., д.філол.н., професор Семенець О.О., к.е.н., доцент Яцюк Д.В., к.філол.н., к.пед. н., доцент Брюханова Г.В., ст.викладач Шкуров Є.В.

Протягом двох днів роботи конференції активну участь прийняли науковці із Греції, Хорватії, Сербії, Косово, Індії:

• проф. Ріана Лампу (Rania Lampou), STEM-інструктор, ICT-коучер, Міністерство освіти Греції (Greek Ministry of Education, at the Directorate of Educational Technology and Innovation, Greece);
  • проф. Шміті Малхотра (Smriti Malhotra), Університет Amity, Індія (Amity Institute of Education, Amity University, Noida, India);
  • проф. Надія Рактовіч (Nada Ratković) Університет Split, Хорватія (Split University, Croatia);
  • проф. Ясміна Радіводжа (Jasmina Radivojša), Міжнародна освітня організація «Нейроленгвідж», Сербія (Neurolanguge Coaching organization, Serbia);
  • проф. Енкеледа Луладж (Enkeleda Lulaj), Haxhi Zeka University, Kosovo.

Особлива подяка в організації та створенні технічних умов проведення міжнародної конференції основним партнерам:

• Науковому культурному співтовариству, Науковій дослідницькій асоціації, Індія (Research Culture Society, Scientific Research Association, India);
  • Інституту освітніх технологій, Евроазійському університету, (Institute of Educational Technology, Eurasian University).

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та партнерство!

10.10.2021
остання редакція 11.10.2021