Всеукраїнський публічний конкурс фотопостерів #ОБ’ЄКТИВнийЮРИСТ

У рамках відзначення Дня юриста кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права провела Всеукраїнський публічний конкурс фотопостерів.

Керівником проєкту #ОБ’ЄКТИВнийЮРИСТ стала доц. О.С.Можайкіна. Конкурс проводився у три етапи: відбір робіт для публікації в мережі Фейсбук, розміщення і поширення конкурсних робіт через мережу Фейсбук, організація голосування за роботи учасників і визначення переможців.

У конкурсі взяли участь студенти Київського національного торговельно-економічного університету, а також студенти Коломийського економіко-правового коледжу, Національного авіаційного університету та Національного університету «Львівська політехніка».

Публічне голосування за найкращий фотопостер проводився на сторінці кафедри у Фейсбуці. Загалом у голосуванні взяли участь близько 200 осіб.

Журі конкурсу – представники різних юридичних професій:

• Регуна Гусейнова – адвокатка, медіаторка, член Ради адвокатів Київської області;
  • Юлія Іваніна – суддя Дніпровського районного суду м.Києва, канд.юрид.наук;
  • Надія Кисельова – нотаріус, медіатор.

За результатами голосування та оцінок журі найбільшу кількість голосів отримали роботи:

• 1 місце: Паламарчук Вікторія (Національний авіаційний університет);
  • 2 місце: Валярчук Руслана (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • 3 місце: Ткачук Софія (Національний авіаційний університет).

Вітаємо переможців!

остання редакція 11.10.2021