Відповідно до плану заходів у КНТЕУ на 2021 рік, ініціативи кафедр факультету фінансів та обліку 17–18 листопада 2021 р. відбудеться Студентська наукова конференція «Фінансова політика в умовах економічних перетворень». Напрями роботи конференції:

1. Фінансові ринки та інститути: виклики часу (англ.).
  2. Фінансово-кредитні інститути: досягнення, інновації, управління та регулювання.
  3. Фінансові послуги та сучасні тренди їх впровадження: зарубіжний і вітчизняний досвід.
  4. Фінансова політика в системі державного регулювання суспільного розвитку.
  5. Бюджетна політика соціально-економічного розвитку країни.
  6. Податкова система як інструмент економічного розвитку.
  7. Розвиток фінансового ринку.
  8. Фінанси в економічній системі держави.
  9. Статистичні та економетричні методи в дослідженні економічних процесів.
  10. Облік та оподаткування діяльності підприємств.
  11. Облік та звітність за міжнародними стандартами.
  12. Облікова політика підприємства: галузеві особливості.
  13. Антикорупційний аудит та фінансовий моніторинг в умовах формування відкритого суспільства.
  14. Аналітичне забезпечення управління бізнесом.
  15. Бізнес-аналіз у системі економічної безпеки суб’єкта господарювання.
  16. Фінансовий контроль та аудит в реалізації фінансової політики держави.
  17. Незалежний аудит в умовах глобалізації.

ПРОГРАМА

За детальною інформацією звертатися до Неживої Марії Олександрівни, канд. екон. наук, доцента кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ (m.nezhyva@knute.edu.ua).

Запрошуються усі бажаючі.

остання редакція 17.11.2021