Стипендія Еразмус+ для навчання у ЗВО Європи

У рамках проєктів Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Київським національним торговельно-економічним університетом, Університетом прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина) та Люблянською школою бізнесу (м. Любляна, Словенія) оголошується конкурсний відбір студентів на навчання за кордоном у другому семестрі 2021-2022 н.р.

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт:

• Кількість грантових місць – 1;
  • Мова навчання – англійська або німецька;
  • Освітній ступінь – «бакалавр» (3-й рік навчання в КНТЕУ).

Люблянська школа бізнесу:

• Кількість грантових місць – 5;
  • Мова навчання – англійська;
  • Освітній ступінь – «бакалавр» (3-й та 4-й рік навчання в КНТЕУ) або «магістр».

Oбов’язковою вимогою є наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge, TestDaf) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на отримання стипендії повинні подати до 2 листопада 2021 р. до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) наступні документи англійською мовою:

• CV (Europass);
  • мотиваційний лист (Europass);
  • витяг із залікової книжки або копію додатку до диплому бакалавра (для студентів магістратури);
  • характеристику від факультету;
  • копію міжнародного мовного сертифікату;
  • копію закордонного паспорту.

остання редакція 12.10.2021