V Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе на тему: «Трансформація сучасної світосистеми»

Київський національний торговельно-економічний університет та ГО «Українська асоціація зовнішньої політики» запрошують взяти участь у V Всеукраїнському конкурсі студентських науково-популярних есе на тему: «Трансформація сучасної світосистеми» (дистанційно).

Мета – привернення уваги студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їх вирішення і втілення у практику діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України, міжнародних неурядових організацій.

Конкурс проходитиме у два етапи:

• перший етап – до 1 грудня 2021 року - надсилання робіт на електронну адресу: ufpa.konkurs@gmail.com;
  • другий етап – 17 грудня 2021 року - підведення підсумків Конкурсу та оголошення переможців.

До участі в Конкурсі приймаються роботи студентів закладів вищої освіти України за напрямами: міжнародні відносини, міжнародне право, міжнародні економічні відносини.

Детальніше про конкурс

За результатами Конкурсу буде визначено переможця, який отримає диплом «Лауреата». Роботу переможця буде опубліковано у науковому журналі «Зовнішні справи». Будуть також визначені роботи для відзначення іменними дипломами І, ІІ і ІІІ ступеня.

остання редакція 17.12.2021