Випускницю КНТЕУ призначено Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економіки

Верховна Рада призначила випускницю Київського національного торговельно-економічного університету Юлію Свириденко Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економіки. За таке призначення проголосували 256 депутатів на засіданні парламенту в четвер, 4 листопада.

КНТЕУ — лідер економічної освіти країни, який готує справжніх професіоналів своєї справи, а подібні призначеня беззаперечний доказ цього.

Бажаємо Юлії Анатоліївні натхнення та професійних здобутків у сфері розбудови української економіки!

04.11.2021
остання редакція 04.11.2021