Міжнародна конференція «Вища освіта та сталий розвиток: теорія, методологія та тенденції розвитку»

Університетом Отгонтенгер (Монголія) 10 листопада було проведено Міжнародну конференцію «Вища освіта та сталий розвиток: теорія, методологія та тенденції розвитку» в якій взяли участь зав. кафедри економічної теорії та конкурентної політики Герасименко А.Г., зав. кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Мазаракі Н.А. та зав. кафедри світової економіки Дугінець Г.В.
На конференції було представлено результати спільного дослідження щодо способів забезпечення якості наукових досліджень у галузях освіти та соціальних наук, яка викликала жваву дискусію та обговорення.

Загалом до конференції були долучені представники університетів Канади, Швейцарії, Румунії, Японії, Монголії, Кореї, які обговорили актуальні проблеми забезпечення належної якості наукових досліджень та освітньої діяльності у цілях стимулювання сталого розвитку суспільства.

остання редакція 10.11.2021