logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник KNUTE Career Week-2021 (autumn). День четвертий

Загальна інформація

Четвертий день триває кар’єрний марафон за участі здобувачів і роботодавців. Естафету «KNUTE Career Week-2021» 11 листопада продовжили: Назарій Горбатюк та Ася Савченко з ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ», Ярослава Мусевич з ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА», Валерія Кудіна з ТОВ «лайфселл», Олександра Дем’янченко з ТОВ «ЮК «Касьяненко і партнери».

Стейкголдери ознайомили присутніх із програмами стажувань, обговорили графіки їх  проведення та напрями за якими вони здійснюватимуться. Відповідаючи на запитання здобувачів, представники  бізнесу надали інформацію про обов’язки стажерів та охарактеризували проєкти, над якими вони працюватимуть у майбутньому.

Учасники зустрічей обговорили питання кращих передових світових практик в рітейлі, зокрема  роботу з виробниками-фільєрами, та поділилися досвідом їх впровадження в Україні. Розмова йшла про принципи і цінності,  соціальні та екологічні зобов’язання сучасного бізнесу, а також особливості розвитку персоналу та кар’єрні можливості для випускників у міжнародних компаніях.

Щиро дякуємо партнерам університету за бажання ділитися актуальною і корисною інформацією зі здобувачами. Очікуємо на нові цікаві зустрічі.

11.11.2021
433884
658
остання редакція 15.11.2021
433884