logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник KNUTE Career Week-2021 (autumn). День п’ятий

Загальна інформація

Під час п’ятого, фінального, дня «KNUTE Career Week-2021», організованого Центром розвитку кар’єри, здобувачі прослухали мотиваційні спічі представників компаній «Сільпо-фуд», «F3Nix», «ІТ-спеціаліст», «Jooble».

Юлія Євтушенко, заступниця директора з персоналу регіону «Центр» – однієї з найбільших і найуспішніших мереж супермаркетів України, охарактеризувала систему мотивації та управління персоналу в ритейлі, поділилася досвідом комунікацій зі споживачами та розповіла про нові проєкти компанії, що тільки тестуються. Спічрайтер запросила студентів і аспірантів долучатися до стажерської програми «Легіон».

Люся Гузенко з IT-компанії «F3Nix» пояснила учасникам зустрічі, як створювати простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Підкріплена практичним досвідом і прикладами презентація викликала великий інтерес серед учасників заходу.

З особливостями розвитку персоналу в ІТ-сфері ознайомила присутніх на зустрічі рекрутерка ТОВ  «ІТ-спеціаліст» Галина Петриченко. Вона наголосила на важливості постійного навчання для ІТ-спеціалістів.

Про можливості і перспективи в галузі ІТ розповідали Іван Андріяш, Валерій Грек і Альона Клімова з ТОВ «Jooble».

Підсумовуючи всі зустрічі, що відбулися протягом тижня, слід зазначити, що роботодавці прагнуть залучити до своїх команд якнайбільше креативних, енергійних, генеруючих нові цікаві ідеї випускників. Пропозицій вакансій надійшло багато і всі вони різні. Саме тому важливо обрати роботу, яка забезпечить ключові цінності в професійній діяльності – це найголовніший посил усіх стейкголдерів до здобувачів.

На численні запитання учасників заходів про те, як же обрати роботу мрії, роботодавці надали кілька порад:

  • визначати напрями сфери розвитку;
  • моніторити компанії, в яких хочете працювати (відслідковувати вільні вакансії та відвідувати їх івенти);
  • зробити аналіз власних інтересів, цінностей та порівняти з цінностями компанії;
  • читати додаткову професійну літературу;
  • підвищувати свою кваліфікацію на професійних курсах, зокрема на безкоштовних платформах;
  • створити індивідуальне резюме;
  • презентуючи себе, чітко описувати компетентності, якими володієте.

Дякуємо стейкголдерам за цікаві зустрічі, під час яких учасники поглибили професійні знання, що сприятиме їх успішному працевлаштуванню.

12.11.2021
433884
727
остання редакція 15.11.2021
433884