Щоденник KNUTE Career Week-2021 (autumn). День п’ятий

Під час п’ятого, фінального, дня «KNUTE Career Week-2021», організованого Центром розвитку кар’єри, здобувачі прослухали мотиваційні спічі представників компаній «Сільпо-фуд», «F3Nix», «ІТ-спеціаліст», «Jooble».

Юлія Євтушенко, заступниця директора з персоналу регіону «Центр» – однієї з найбільших і найуспішніших мереж супермаркетів України, охарактеризувала систему мотивації та управління персоналу в ритейлі, поділилася досвідом комунікацій зі споживачами та розповіла про нові проєкти компанії, що тільки тестуються. Спічрайтер запросила студентів і аспірантів долучатися до стажерської програми «Легіон».

Люся Гузенко з IT-компанії «F3Nix» пояснила учасникам зустрічі, як створювати простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Підкріплена практичним досвідом і прикладами презентація викликала великий інтерес серед учасників заходу.

З особливостями розвитку персоналу в ІТ-сфері ознайомила присутніх на зустрічі рекрутерка ТОВ  «ІТ-спеціаліст» Галина Петриченко. Вона наголосила на важливості постійного навчання для ІТ-спеціалістів.

Про можливості і перспективи в галузі ІТ розповідали Іван Андріяш, Валерій Грек і Альона Клімова з ТОВ «Jooble».

Підсумовуючи всі зустрічі, що відбулися протягом тижня, слід зазначити, що роботодавці прагнуть залучити до своїх команд якнайбільше креативних, енергійних, генеруючих нові цікаві ідеї випускників. Пропозицій вакансій надійшло багато і всі вони різні. Саме тому важливо обрати роботу, яка забезпечить ключові цінності в професійній діяльності – це найголовніший посил усіх стейкголдерів до здобувачів.

На численні запитання учасників заходів про те, як же обрати роботу мрії, роботодавці надали кілька порад:

• визначати напрями сфери розвитку;
  • моніторити компанії, в яких хочете працювати (відслідковувати вільні вакансії та відвідувати їх івенти);
  • зробити аналіз власних інтересів, цінностей та порівняти з цінностями компанії;
  • читати додаткову професійну літературу;
  • підвищувати свою кваліфікацію на професійних курсах, зокрема на безкоштовних платформах;
  • створити індивідуальне резюме;
  • презентуючи себе, чітко описувати компетентності, якими володієте.

Дякуємо стейкголдерам за цікаві зустрічі, під час яких учасники поглибили професійні знання, що сприятиме їх успішному працевлаштуванню.

остання редакція 15.11.2021