Міжнародний день студентів: у КНТЕУ відзначили найуспішніших

З нагоди Міжнародного дня студентів 17 листопада 2021 року у КНТЕУ традиційно відбулось нагородження найуспішніших студентів університету за рейтингом ТОП-100. Студенти, які мають досягнення у навчанні, спорті, науці, активно займаються громадською діяльністю, беруть участь у культурно-масових заходах, були нагороджені грамотами та отримали подарунки.

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі особисто зустрівся з відмінниками та активістами, щоб привітати зі святом. Він зазначив: «Студенти – це велика армія молодих людей перш за все амбітних, це інтелектуальна еліта молоді, яка зважилася на оволодіння науками. Справжнє навчання – це напружена праця. Просто так нічного не дається, а тому треба розвиватися. Серед студентів у нас багато талантів і на сцені, і в спорті, і в громадській роботі. Я дуже ціную діяльність нашої Ради студентського самоврядування, бо це активний зворотній зв'язок з керівництвом університету. Вітаю вас! Здоровя і успішного вам життя!».

У зв’язку з карантинними обмеженнями участь у заході брали студенти, які мають сертифікат про повний курс вакцинації.

ТОП 100 кращих студентів КНТЕУ за підсумками І семестру 2020/2021 н.р.

ТОП 100 кращих студентів КНТЕУ за підсумками ІІ семестру 2020/2021 н.р.

остання редакція 18.11.2021