Результати І та ІІ етапів ХXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права з 9 по 12 листопада 2021 року організували проведення І та ІІ етапів ХXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Мета заходу – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

З вітальним словом і побажанням успіхів і натхнення до учасників звернулася декан факультету міжнародної торгівлі та права Гончарова Ю. А.

У заході взяли участь 190 студентів. Конкурсантам на І етапі були запропоновані тестові завдання з метою перевірки культури мови і правописної грамотності. Переможці І етапу виконували творчі завдання – для визначення рівня сформованості вмінь влучно, чітко і послідовно висловлювати думки, переконливо аргументувати.

Журі визначило переможців ІІ етапу Конкурсу:

І місце:

1. Телендій Анна Андріївна, ФТМ 1-3