У Деснянській РДА відзначили студентів КНТЕУ

З нагоди Міжнародного дня студента у Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації 18 листопада 2021 року відбулось нагородження найкращих студентів закладів вищої освіти Деснянського району.

За високі досягнення у навчанні та спорті і активну участь у громадській діяльності подяки отримали 25 студентів з 5 ЗВО, серед них і КНТЕУ. Відзнаки одержали:

• Саса Ярослав Владиславович, ФМТП, II курс, ОС «бакалавр»;
  • Кушка Антон Сергійович, ФІТ, III курс, ОС «бакалавр»;
  • Колотова Лоліта Олексіївна, ФФО, III курс, ОС «бакалавр»;
  • Беляк Аліна Миколаївна, ФЕМП, IV курс, ОС «бакалавр»;
  • Джафарова Аміна Рамізовна, ФРГТБ, I курс, ОС «магістр».

Відзнаки та подарунки вручав особисто голова Деснянської райдержадміністрації Дмитро Ратніков. Він привітав молодь: «Бажаю вам наснаги, реалізації в житті та щоб усе, що ви плануєте, здійснилось» і висловив готовність співпрацювати з закладами вищої освіти та надавати студентам відповідну практику.

Дякуємо Деснянській РДА за всебічну підтримку і заохочення молоді.

остання редакція 19.11.2021