День гостинності у рамках проведення ІХ Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами

У рамках проведення ІХ Всеукраїнського студентського конкурсу торговельної реклами в Київському національному торговельно-економічному університеті кафедрою журналістики та реклами було проведено День гостинності.

22 листопада 2021 року організовано к.е.н., доцентом Іриною Бучацькою презентацію освітнього середовища та матеріально технічної бази університету для юніорів гімназії міжнародних відносин № 323 з поглибленим вивченням іноземної мови та представників навчально-виховного комплексу № 176 (спеціалізованої школи І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія) м. Києва.

Представлено відео тур, створеного сучасним обладнанням та дронами, надано огляд основних локацій університету, які є у відкритому доступі для студентів, як для проведення занять, так і їх дозвілля.

Ще раз вітаємо переможців навчальних закладів Лісун Максима та Кудряшова Андрія та чекаємо на ювілейному конкурсі торговельної реклами.

У зв’язку з карантинними обмеженнями участь у заході брали студенти, які мають сертифікат про повний курс вакцинації.

Більш детальна інформація:

Приєднуйся і дій!