Ми творимо майбутнє: наукова співпраця КНТЕУ з Європейською бізнес асоціацією та НАК «Нафтогаз України»

11 листопада 2021 року у готелі Hyatt Regency Kyiv (м. Київ) на Дні сталого розвитку, ініційованого Комітетом екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА), було презентовано результати експертного дослідження, яке Європейська Бізнес Асоціація провела разом з НАК «Нафтогаз України» та Київським національним торговельно-економічним університетом. Результати дослідження були отримані у межах виконання НДР «Cталий розвиток компаній в Україні», що виконується на замовлення ЕВА науковцями кафедри менеджменту КНТЕУ під керівництвом д.е.н., професора П’ятницької Г.Т.

На заході, який допоміг визначити лідерів сталого розвитку в Україні, з’ясувати наскільки вони просунулися в досягненні Цілей сталого розвитку ООН та ідентифікувати проблеми, що варто ще вирішувати у процесі реалізації цілей і завдань зі сталого розвитку в Україні, були присутні ТОП-менеджери провідних бюджетоутворюючих підприємств України разом з представниками Європейського Союзу, народними депутатами, представниками профільних міністерств, а також міжнародними експертами ПРООН та Глобального договору ООН.

остання редакція 23.11.2021