Інформація про результати І етапу XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка

Викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ 15 листопада 2021 року провели І етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 42 студенти. Учасникам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української мови Тараса Григоровича Шевченка.

Конкурсна комісія після перевірки творчих завдань учасників визначила переможців:

І місце:

1. Палій Дарина Віталіївна, ФТМ 2-28
2. Скородинська Анастасія Василівна, ФТМ 4-1
3. Хандога Марія Василівна, ФТМ 3-2

ІІ місце:

1. Гудик Альона Василівна, ФТМ 4-3
2. Зюкова Анастасія Григорівна, ФТМ 1-5
3. Острижнюк Анастасія Леонідівна, ФТМ 1-2

ІІІ місце:

1. Гросс Катерина Володимирівна, ФМТП 1-3а
2. Ібрагімова Нурана Араз-кизи, ФТМ 4-1
3. Осецький Володимир Олександрович, ФТМ 2-28
4. Тодорова Домнікія Георгіївна, ФТМ 3-2

Дякуємо всім учасникам! Бажаємо успіхів і подальших перемог!

остання редакція 23.11.2021