logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ долучився до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям 2021»

Загальна інформація

На адресу Київського національного торговельно-економічного університету надійшла грамота від Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки» за участь у Всеукраїнській благодійній акції «Монетки дітям» та неоціненний вклад у боротьбі з дитячим раком.

З 1 вересня по 13 жовтня 2021 року проходила Всеукраїнська благодійна акції «Монетки дітям», яку ініціювали Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Ідеєю акції був збір коштів на забезпечення відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит» витратними матеріалами та придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру у Львові. Для цього потрібно було принести монети номіналом у 25 копійок, що вийшли з обігу, які потім банки обмінювали на реальні гроші.

До ініціативи доєдналися близько 4000 закладів освіти, трудових колективів та організацій, серед яких і колектив та студентство Київського національного торговельно-економічного університету. В результаті акції було зібрано 3 млн грн, серед яких і часточка КНТЕУ (нами зібрано монет в еквіваленті 382 грн).

Дякуємо всім, хто долучився до акції заради майбутнього України!

22.11.2021
43630
237
остання редакція 24.11.2021
43630