У КНТЕУ відбулась Конференція студентів університету

У Київському національному торговельно-економічному університеті 24 листопада 2021 року відбулася Конференція студентів університету.

Першим пунктом порядку денного був звіт голови Ради студентського самоврядування КНТЕУ Белінського Максима за 2020-2021 н.р. За результатами розгляду порядку денного делегати конференції оцінили як задовільну виконану роботу РСС у 2020-2021 н.р. та затвердили звіт.

Рада студентського самоврядування висловлює вдячність Белінському Максиму за його кропітку працю, далекоглядність, щирість та міцну підтримку кожного.

Результати виборів за кандидата на посаду голови РСС КНТЕУ оголосив голова лічильної комісії Мальований Дмитро. На цей пост балотувався один кандидат – Беляк Аліна, студентка факультету економіки, менеджменту та психології, яка за підсумками голосування була обрана головою РСС університету, набравши цілковиту більшість голосів. Було обрано новий склад Ради студентського самоврядування на 2021-2022 н. р., делегатів на Конференцію трудового колективу та кандидатури до складу Вченої ради КНТЕУ.

Рішенням конференції було  затверджено результати виборів.

До нового складу РСС увійшли:

• Беляк Аліна (ФЕМП);
  • Колесник Денис (ФІТ);
  • Пастарнак Максим (ФТМ);
  • Сливко Павло (ФТМ).

Висловлюємо найщиріші вітання Голові та новому складу РСС КНТЕУ з обранням на посади!

Бажаємо значних досягнень у розвитку університету й зростанні об’єднань серед студентства, наснаги для нових звершень та творчих злетів. Нехай всі починання супроводжуються неперевершеним успіхом!

остання редакція 25.11.2021