Лекція директора ТОВ «Антиплагіат» Андрія Сідляренка

У режимі онлайн 18 листопада 2021 року на базі університету відбулася зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренком на тему «Функції Unicheck, які полегшать перевірку на плагіат». Пан Андрій детально розповів про один з найкращих сервісів для закладів освіти Unicheck, призначений для виявлення збігів/ідентичності/схожості в текстах наукових та інших робіт. На зустрічі були присутні авторизовані користувачі (науково-педагогічні працівники), уповноважені використовувати систему Unicheck для виявлення ознак плагіату у випускних кваліфікаційних, курсових, дисертаційних та інших наукових роботах.

ТОВ «Антиплагіат» є стратегічним партнером КНТЕУ, який скеровує свої зусилля на розвиток співпраці у навчальній, науковій та інноваційних сферах.

Університет висловлює вдячність нашому партнеру за впровадження сучасних програмних засобів в організацію освітнього процесу, сприяння академічній доброчесності та підвищення якості освіти шляхом виявлення ознак плагіату в наукових роботах.

Вдячні пану Андрію Сідляренку за проведену зустріч та тісну співпрацю з університетом!

остання редакція 26.11.2021