logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День відкритих дверей у КНТЕУ

Загальна інформація

Традиційно, в останню суботу листопада (27.11.2021 року) відбувся День відкритих дверей у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Задля безпеки відвідувачів та з метою дотримання усіх карантинних норм, охочі потрапити на захід мали завчасно зареєструватися, а під час нього здійснювалась перевірка наявності у відвідувачів COVID-сертифікатів, ПЛР-тестів чи експрес-тестів.

У кожного була можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії, відвідати індивідуальні екскурсії університетом та вживу познайомитись із новітнім матеріально-технічним забезпеченням процесу навчання та іншими особливостями. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп‘ютерні класи та багато інших цікавинок.

Наступний День відкритих дверей відбудеться вже в новому 2022 році, але університет не зупиняє свою роботу та активно готує всі інформаційні матеріали, щоб забезпечити кожного вступника максимально розгорнутою інформацією про вступ до одного з кращих університетів країни.

27.11.2021
443230
1976
остання редакція 27.11.2021
443230