Фінал ІV Всеукраїнського студентського Конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

26 листопада відбувся фінал ІV Всеукраїнського студентського Конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН».

Цьогоріч у Конкурсі брали участь 54 команди студентів.

У фінал Конкурсу було відібрано 16 кращих бізнес-проєктів, які представили команди з Дніпра, Києва, Вінниці, Херсону, Черкас, Чернівців, Одеси, Харкова, Херсону, Кропивницького, що претендували на призові місця.

Організаторами конкурсу виступили: ректорат, кафедра економіки та фінансів підприємства, бізнес-інкубатор КНТЕУ. З привітальним словом до учасників конкурсу звернувся голова журі, д.е.н., професор, академік НАПН України, ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович.

Проєкти фіналістів оцінювало журі, до складу якого увійшли представники закладів вищої освіти, бізнесу та бізнес-інкубаторів:

• Мельниченко С. В. – д. е. н., професор, проректор з наукової роботи КНТЕУ;
  • Блакита Г. В. – д. е. н., професор, завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства КНТЕУ;
  • Трубей О. М. – к. е. н., директор Навчально-наукового центру бізнес-симуляції КНТЕУ;
  • Струцинський О. А.  - директор інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge»;
  • Курило Д. В.  – фінансовий директор «Bayadera group»;
  • Гіясов Г.  – менеджер проєктів мережі академічних бізнес-інкубаторів «YEP».

За результатами публічного захисту різнопланових бізнес-ідей були визначені переможці конкурсу. Призові місця серед фіналістів розподілилися наступним чином:

Місце Назвва проєкту, ЗВО

CLEAR FOOD RESTAURANT (CFR) КНТЕУ,
ШАФА МАЙБУТНЬОГО «ШИФОНЬЄР» НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ЕКОБРИК ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ,
МАРКЕТПЛЕЙС «РЕТРОСПЕКТИВА» КНТЕУ,
SLUH ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ  КНТЕУ,
SPELL DELIVERY КНУ ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА ТА КНТЕУ

ПОМІЧНИК ФЕРМЕРА ВНТУ,
DODON&CO КНУБА,
ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ І ПОСЛУГИ ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ: ЗАСТОСУВАННЯ В КОМЕРЦІЇ УКРАЇНСЬКИЙ  ДЕРЖАВНИЙ  ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УН-Т,
ДОН БАТОН ВІННИЦЬКИЙ ТЕІ КНТЕУ,
ПРОДОВОЛЬЧИЙ  СУПЕРМАРКЕТ «BEZOS» ВФК КНТЕУ,
ЕСТЕТИКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КАБІНЕТ «ГАРМОНІЯ» ЛЬОТНА АКАДЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ,
ПЛАТФОРМА З ПОШУКУ РОБОТИ «STUDENT WORK» ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ  ІМ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО,
LIGHT&SHADOW ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ,
SANITAS КНТЕУ,
ТЕПЛОВІ НАСОСИ НА ТЕПЛОВІЙ ЕНЕРГІЇ СТІЧНИХ КОЛЕКТОРІВ ДЛЯ ПІДІГРІВУ БАСЕЙНІВ НТУ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО»

Партнер кафедри економіки та фінансів підприємства холдинг «Bayadera group» надав  грошову премію команді-переможниці, а також виявив ініціативу виступити потенційним інвестором проєкту.

Консультативну підтримку учасникам конкурсу виявив готовність надати Струцинський О. А., директор інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge».

Команди переможців отримали запрошення взяти участь в півфіналі всеукраїнського конкурсу стартапів в рамках ініціативи «Підприємницький університет» мережі бізнес-інкубаторів YEP!

Спонсорську підтримку Конкурсу надала компанія L’Oréal Україна.

Організатор конкурсу – кафедра економіки та фінансів КНТЕУ щиро вітає переможців «Бізнес-трампліну-2021», бажає успіхів у досягненні підприємницьких цілей та з радістю чекає на нових учасників у наступному році!

2069
остання редакція 28.11.2021