Збірна КНТЕУ - володарі Кубку України з чирлідингу

Протягом 9-10 грудня 2021 року на базі Спортивного комплесу ЦСКА відбулися змагання Кубку України з чирлідингу та мажорет-спорту. На змагальному майданчику свою майстерність представляли більше 1500 учасників з різних міст України.

Збірна команда Київського національного торговельно-економічного університету була представлена двома складами: «Kiev Cheerleading Team» та «Kolibri». Обидві команди стали переможцями в своїх номінаціях, «Cheer Dance Show» та «Team pompon» відповідно.

Окрім командних виступів університет представляли 2 дуети (Гром Ю.та Мельник М. в номінації «Urban Cheer»; Бєлінська В.та Кобилінська М. – «Jazz Dance»), а також Заславська В. з індивідуальною програмою в номінації «Jazz Dance».

Вітаємо наших спортсменок з перемогою та бажаємо подальших спортивних досягнень!

остання редакція 16.12.2021