Відкриття більярдного залу та перші перемоги

На території кампусу КНТЕУ 13 грудня відбулося відкриття більярдного залу, який має все необхідне для професійної гри у цей сучасний вид спорту.

Ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі влучним потраплянням у більярдну піраміду надав старт першому турніру «KNUTE Billiards Cup 2021», показавши витончену майстерність володінням гри у більярд. Турнір відбувався серед здобувачів вищої освіти у двох дисциплінах: «Піраміда» та «Пул». Головним суддею змагань виступив призер відкритого кубку України серед науково-педагогічних працівників ЗВО, завідувач кафедри психології Миронець Сергій Миколайович.

Змагання серед дівчат у дисципліні «Пул» відбувалися по коловій системі. Призові місця здобули:

1. Недашківська Марія (ФТМ 2-12);
  2. Зубарєва Аріна (ФІТ 2-1);
  3. Білоцерківець Ірина (ФТМ 2-13).

Серед хлопців змагання відбувалися у двох дисциплінах за олімпійської системою. У дисципліні «Пул» призові місця вибороли:

1. Бондарєв Олександр (ФЕМП 2-16);
  2. Сухина Богдан (ФФО 4-10);
  3. Корж Олександр (ФФО 2-1).

Володарями нагород у дисципліні «Піраміда» стали:

1. Бондарєв Олександр (ФЕМП 2-16);
  2. Марцишевський Павло (ФЕМП 3-1);
  3. Корнійчук Андрій (ФМТП 3-2).

Наш університет з року в рік займає передові позиції у молодіжному спортивному русі серед закладів вищої освіти. Вже у новому році на кафедрі фізичної культури та спорту буде відкрито секцію з більярду, в якій здобувачі вищої освіти зможуть опанувати професійні навички у різних дисциплінах гри у більярд.

Вітаємо переможців та запрошуємо всіх до участі у нових турнірах!

остання редакція 16.12.2021