А. А. Мазаракі нагороджено у рамках Міжнародної програми «Наукова еліта України»

У рамках Міжнародної програми «Наукова еліта України» Орденом «Науковець року», Почесною грамотою «За вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України» та книгою пошани «Наукова еліта України» нагороджено ректора Київського національного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі

Програма проводилась УІВЦ «Галактика», Українською федерацією вчених та Спілкою освітян за підтримки та участі Голови Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної медичної академії наук України, Національної академії вищої освіти України та інших державних галузевих структур і громадських об’єднань.

Колектив університету сердечно вітає Анатолія Антоновича з заслуженою нагородою та бажає подальших творчих та професійних здобутків.

остання редакція 17.12.2021