logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Загальні збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

Загальна інформація

Під час загальних зборів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ, що відбулись 17 грудня 2021 року, було розглянуто питання порядку денного та ухвалено відповідні рішення:

1) Розгорнутий звіт голови Наукового товариства за І семестр 2021/22 н.р. 

2) Презентація звіту голови Наукового товариства за І семестр 2021/22 н.р.

3) Оновлений склад учасників Наукового товариства КНТЕУ. 

4) Затвердження Плану роботи Наукового товариства на ІІ семестр 2021/2022 н. р. з обговоренням перспективних напрямів його розвитку.

Голова Наукового товариства, Анастасія Ярмоленко, презентувала семестровий звіт діяльності активістів товариства. Звернула увагу на те, що студенти вже повністю адаптувалися до дистанційного формату роботи і працюють на повну силу, задля розвитку наукового потенціалу студентства КНТЕУ.

Зі словами підтримки та вдячності до членів Наукового товариства звернулась проректор з наукової роботи Світлана Володимирівна Мельниченко, побажала Науковому товариству натхнення, успіхів у навчанні та реалізації задуманих проєктів і нових звершень.

Активістам Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ бажаємо наснаги та плідної праці!

17.12.2021
43630
2108
остання редакція 20.12.2021
43630