Підготовка здобувачів вищої освіти з дисципліни «Рисунок і живопис»

Протягом першого семестру на кафедрі дизайну та інжинірингу в рамках запровадженої освітньої програми «Дизайн» здійснювалась теоретична та практична підготовка з дисципліни «Рисунок і живопис» у здобувачів 1 курсу освітнього ступеня бакалавр. Викладачем дисципліни є член Національної спілки художників України, художник-живописець, монументаліст Козік Вадим Вікторович.

Підсумковим результатом є виконання завершальної роботи у ручній графіці на задані теми згідно з програмою дисципліни, де основним набором інструментів є олівець, акварель, гуаш, темпера. Здобувачі представили творчі художні завдання, серед яких будуть відібрані кращі роботи і розміщені у виставковій залі лабораторії «Рисунку і живопису» навчального корпусу Н університету за адресою вул. Чигоріна, 57-А.

остання редакція 22.12.2021