Вручення дипломів магістрам-відмінникам КНТЕУ

У актовій залі Конгрес-центру КНТЕУ 21 грудня 2021 року пройшло урочисте вручення дипломів магістрам-відмінникам. Традиційно, захід розпочався з вітального слова ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі, який привітав випускників з важливою подією та висловив упевненість у їх успішному майбутньому.

Голова Ради студентського самоврядування 2019-2020 років Петровська Дар'я від імені випускників подякувала викладачам та адміністрації за можливість прожити яскраве і насичене студентське життя, а також зазначила «За увесь цей час я жодного разу не пошкодувала, що колись обрала саме цей університет».

Шановні випускники, щиро вітаємо вас із завершенням навчання. Нехай отримані в університеті знання забезпечать вам гідне майбутнє і дадуть поштовх для подальшого розвитку. Бажаємо здоров’я, натхнення та професійних здобутків!

Alma mater завжди чекає на вас!

Захід відбувався з дотриманням усіх карантинних обмежень. Участь у  заході брали особи, які мають сертифікат про повний курс вакцинації або негативний тест на COVID-19.

остання редакція 23.12.2021