logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студентський обмін з провідними закладами вищої освіти Європи

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті продовжують реалізовуватися програми міжнародної академічної мобільності студентів, у тому числі в рамках проєктів ЄС Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність» з провідними європейськими ЗВО – партнерами.

У першому семестрі 2021-2022 н.р. студенти Ковтун Тарас та Тимченко Марина скористалися можливостями стипендіальної програми Еразмус+ та поїхали на семестрове навчання до Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина). Важливим є те, що обмін в рамках проєкту Еразмус+ є двостороннім. Іноземний студент за обміном Калін Железов з Варненського економічного університету (м. Варна, Болгарія) навчався в КНТЕУ за бакалаврською програмою англійською мовою викладання «Міжнародний туризм».

Також, студенти Родя Микита та Ясіновська Діана поїхали на семестрове навчання до Бамберзького університету імені Отто Фрідріха (м. Бамберг, Німеччина) в рамках стипендіальної програми.

Окрім того, продовжується співпраця Київського національного торговельно-економічного університету з Бізнес школою «Ауденсія» (м. Нант, Франція). Наразі студентки Масло Марина, Ніколаєць Олександра та Резнік Аліна проходять семестрове навчання за обміном у Франції, а іноземний студент за обміном з Бізнес школи «Ауденсія» Ніколя Орліяк завершив семестрове навчання в КНТЕУ за магістерською програмою англійською мовою викладання «Міжнародна економіка».

У наступному семестрі планується виїзд 14 студентів університету на семестрове навчання до Франції, Німеччини та Словенії, у тому числі у рамках програми Еразмус+, а також приїзд 5 іноземних студентів за обміном з Франції та Словенії до КНТЕУ.

22.12.2021
43630
2110
остання редакція 29.12.2021
43630