Вітаємо студентів Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ із захистами випускних кваліфікаційних робіт!

Минулий тиждень ознаменувався успішними захистами студентів заочної форми здобуття освіти за іншою спеціальністю!

Всього свої роботи представили 46 студентів у складі 5 екзаменаційних комісій з 4х спеціальностей та 5 спеціалізацій!

Колектив Інституту вищої кваліфікації разом з кафедрами міжнародного, цивільного та комерційного права, менеджменту, обліку та оподаткування, фінансового аналізу та аудиту, публічного управління та адміністрування КНТЕУ вітає всіх наших випускників магістерських програм:

• «Комерційне право»;
  • «Управління закладами охорони здоров'я»;
  • «Облік і податковий консалтинг»;
  • «Фінансовий контроль та аудит»;
  • «Публічне управління та адміністрування».

Важливо зазначити, що вперше захищалась група майбутніх магістрів, які пройшли навчання за державним замовленням від Національного агентства України з питань державної служби.

З успішними захистами випускних кваліфікаційних робіт!

Бажаємо професійної реалізації, кар'єрних досягнень, чудових ідей та підкорення нових вершин!
Нехай обраний напрям розвитку приносить радість, благополуччя і результат!

остання редакція 23.12.2021