Вступ до магістратури (2022)

Вступнику

ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ У 2022 РОЦІ ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ

Вступ на навчання для здобуття ОС «Магістр» на основі здобутого ступеня вищої освіти  на всі спеціальності КНТЕУ потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ).

Вступникам за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» – також потрібно складати єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Приймальна комісія КНТЕУ пропонує покрокову інструкцію вступу до магістратури КНТЕУ в 2022 році:

Крок 1. Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 26 квітня та закінчується о 18:00 год. 17 травня 2022 року.

Реєстрація здійснюватиметься в Приймальній комісії КНТЕУ за адресою: м. Київ, вулиця Кіото, 19, корпус Конгрес-центру, кімната 304 (слідкуйте за новинами, можлива реєстрація в змішаному режимі (онлайн / офлайн).

Підтвердженням реєстрації є виданий Приймальною комісією Екзаменаційний лист (один із обов’язкових документів для допуску в пункт тестування). Для кожного учасника, який отримав Екзаменаційний лист, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Пункти тестування створюватимуться на базі закладів вищої освіти. Під час реєстрації вступник має обрати місто, в якому він проходитиме тестування. Адреса пункту тестування буде доступна в особистому кабінеті.

Крок 2. Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 22 червня для всіх спеціальностей КНТЕУ.

Основна сесія єдиного фахового вступного випробування за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини»:

Крок 3. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів, для вступників, які склали єдиний вступний іспит у 2020 та 2021 роках – 01 липня 2022 року.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів для вступників, які склали єдиний вступний іспит у 2022 році – 13 липня 2022 року.

(Реєстрація буде доступна напередодні початку вступної кампанії 2022).

Крок 4. Прийом заяв та документів через кабінет вступника розпочинається 15 липня, і закінчується о 18:00 22 липня 2022 року основний етап) для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Крок 5. Фахові вступні випробування в КНТЕУ (крім спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини»), проводяться з 18 липня по 30 липня. Графіки проведення та програми фахових вступних випробувань розміщені за посиланням.

Крок 6. Рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються 02 серпня (повідомлення буде розміщено в електронному кабінеті вступника та на офіційному сайті Приймальної комісії КНТЕУ).

Крок 7. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до КНТЕУ):

до 18:00 08 серпня – на місця державного або регіонального замовлення

до 31 серпня – за кошти фізичних та/або юридичних осіб

Перелік необхідних документів для вступу до магістратури

(Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання, шляхом: надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Приймальної комісії КНТЕУ; надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, через електронний кабінет вступника).

Крок 8. Після успішного подання оригіналів документів до КНТЕУ, Ви – студент КНТЕУ.

Умови вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня "МАГІСТР" в 2022 році

Перелік спеціальностей, освітніх програм

Перелік вступних випробувань

Етапи вступної кампанії