ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Вступ до магістратури (2022)

Вступнику

Проведення фахових іспитів в дтеу (2-4 сесії)

Реєстрація електронних кабінетів  (до 31 жовтня)

Подання електронних заяв (3 сесія до 27 жовтня)

Списки зарахованих на навчання

Підготовка до МКТ / МТНК

Обсяг державного замовлення (прийом 2022 року)

Етапи вступної кампанії для вступу до магістратури

ЕТАПИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

Денна та заочна форми здобуття освіти

І сесія

ІІ сесія

ІІІ сесія

IV сесія

Початок прийому заяв та документів

16 серпня

16 вересня

з 29 вересня

з 31 жовтня

Закінчення прийому заяв та документів

15 вересня

до 28 вересня

до  28 листопада

Строки проведення вступних

випробувань

з 16 по 19 вересня

до 28 вересня

до 28 листопада

Надання рекомендацій

для зарахування

не пізніше 20 вересня

до 29 вересня

до 28 листопада

Виконання вимог для зарахування

до 24 вересня

до 30 вересня

до 28 жовтня

до 29 листопада

Зарахування  (бюджет / контракт)

25 вересня

до 30 вересня

до 31 жовтня

до 30 листопада

Вступ на навчання здійснюється:

п

• За результатами МКТ або результатами тесту з права ЄФВВ та результати ЄВІ з іноземної мови 2019-2021 років (контракт)

Магістерський комплексний тест (МКТ) міститиме два блоки завдань:  іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та право. Тестові завдання з іноземних мов МКТ укладають відповідно до Програми ЄВІ, тестові завдання з права укладають відповідно до Програми предметного тесту з права та міжнародного права.

081 «Право»*

293 «Міжнародне право»

*Для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра зі спеціальностей 081 «Право» або 293 «Міжнародне право», напрямів 6.030401 «Правознавство», 6.030202 «Міжнародне право».

• За результатами МТНК та фахового іспиту в ДТЕУ (контракт)

Магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) міститиме завдання, спрямовані на визначення загальної навчальної компетентності вступника. Їх укладають відповідно до Програми ТЗНК.

Програми фахових іспитів в ДТЕУ на сайті університету у розділі «Вступнику» - «Вступ до магістратури (2022)»

051 «Економіка»

053 «Психологія»

061 «Журналістика»

071 «Облік і оподаткування»

072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

073 «Менеджмент»

075 «Маркетинг»

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

281 «Публічне управління та адміністрування»»

292 «Міжнародні економічні відносини»

• Тільки результати розгляду мотиваційних листів (контракт)

035 «Філологія»

121 «Інженерія програмного забезпечення»

122 «Комп’ютерні науки»

124 «Системний аналіз»

125 «Кібербезпека»

181 «Харчові технології»

241 «Готельно-ресторанна справа»

242 «Туризм»

МКТ, МТНК – комп’ютерні онлайн-тести, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (як і НМТ), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи. Перелік країн і міст, де можна буде пройти МКТ/МТНК, невдовзі з’явиться на сайті УЦОЯО

Приймальна комісія пропонує покрокову інструкцію вступу до магістратури ДТЕУ у 2022:

Крок 1. Зареєструвати особистий електронний кабінет

В ДТЕУ працює інформаційно-консультаційний центр Приймальної комісії, де Вам допоможуть зареєструвати електронний кабінет та подати заяви! м. Київ, станція метро Лісова, вул. Кіото, 19, корпус Конгрес-центр

Крок 2. Подати електронну  заяву з 29 вересня по 27 жовтня (3 сесія)  (подання електронних заяв)

Крок 3. Після реєстрації заяви в закладі  освіти в електронному кабінеті вступника буде вказано дату та час проведення фахового іспиту (якщо вступ здійснюється за результатами фахового іспиту в ДТЕУ)

Інформація про порядок проведення фахових іспитів в ДТЕУ

Крок 4. Рекомендації до зарахування не пізніше 27 жовтня (3 сесія) (списки рекомендованих будуть оприлюднені на офіційному сайті  ДТЕУ).

Крок 5. Вступники, які отримали рекомендації мають до 28  жовтня (3 сесія) виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до ДТЕУ та укласти Договір про навчання в ДТЕУ та додаток до договору щодо оплати освітніх послуг):

Варіант 1. Особисто до Приймальної комісії (перелік необхідних документів)

Варіант 2. Надсилання сканованих копій, з накладанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) вступника.

Як отримати електронний підпис?

Онлайн сервіс створення кваліфікованого електронного підпису

Онлайн сервіс перевірки кваліфікованого електронного підпису

1. Підготувати сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком

2. Накласти кваліфікований електронний підпис вступника на кожен документ (наголошуємо, КЕП вступника!).

3. Підписані документи надіслати на електронну пошту vstup@knute.edu.ua з вказанням у темі листа скороченої назви факультету, освітнього рівня (бакалавр, магістр) та прізвища, ім’я та по батькові вступника повністю.

Крок 5. Після видання наказу про зарахування (31 жовтня) на електронну пошту надсилається витяг з наказу про зарахування до числа студентів.

Вітаємо! Ви студент ДТЕУ!

Перелік спеціальностей, освітніх програм

Перелік вступних випробувань

Перелік необхідних документів

Вимоги та критерії оцінювання мотиваційних листів для вступу до ДТЕУ