Одночасне навчання (2022)

Вступнику

Ви маєте унікальну можливість на одночасне здобуття вищої освіти

за іншою спеціальністю в Київському національному торговельно-економічному університеті!!

Одночасне здобуття другої вищої освіти забезпечить підвищення Вашої конкурентоспроможності на ринку праці!

Згідно з Правилами прийому на навчання до КНТЕУ в 2022 р. студенти, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра можуть вступати на ІІ курс для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю за кошти фізичних та юридичних осіб за результатами сертифікатів ЗНО.

Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО та структура прийому

Ви маєте можливість вступити на будь-яку спеціальність КНТЕУ на вакантні місця в межах ліцензійного обсягу

Переваги одночасного здобуття вищої освіти студентами КНТЕУ:

• навчання на одній навчальній базі;
  • перезарахування результатів навчання з відповідних дисциплін у КНТЕУ (для студентів КНТЕУ);
  • розширення можливостей щодо обрання магістерських програм.

Заяви для участі у конкурсному відборі приймаються:

І сесія

з 01 по 22 липня

• Дистанційно (тільки для студентів КНТЕУ) слідкуйте за оновленнями на сайті - можливі зміни
  • Для студентів інших закладів освіти – особисто в Приймальну комісію (корпус Конгрес центру, кімната 306)

ІІ сесія

з 28 липня по 25 серпня

ІІІ сесія

з 29 серпня по 26 вересня

• Особисто в Приймальну комісію

(корпус Конгрес центру, кімната 306)

IV сесія

з 28 вересня по 26 жовтня

V сесія

з 28 жовтня по 25 листопада

Для подання заяви дистанційно необхідно:

1. Обрати бажану спеціальність, освітню програму
  2. На електронну пошту paralel@knute.edu.ua надіслати копію документа, що посвідчує особу та заяву (заповнену та підписану власноруч). У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.
  3. Після отримання заяви приймальна комісія зателефонує Вам для надання інформації про подальші Ваші дії.

Заява (форма)

Перелік необхідних для зарахування документів :

• Документ державного зразка про повну загальну середню освіту (свідоцтво / атестат) та додаток до нього – оригінал та 2 ксерокопії формату А-4.
  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та додатка до нього (інформаційна картка роздрукована з інформаційної сторінки, в якому вказані результати ЗНО) – оригінал та 2 ксерокопії формату А-4.
  • Документ, що посвідчує особу – оригінал та 3 ксерокопії формату А-4.

*Для паспортів у вигляді ID-картки – витяг із державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання – 3 ксерокопії формату А-4.

• Військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством) – 1 ксерокопія формату А-4.
  • Довідка про ідентифікаційний номер – оригінал та 2 ксерокопії формату А-4.
  • Копія шлюбного свідоцтва (для осіб, які мають розбіжності у прізвищах в документах (паспорт, атестат, сертифікат) – 1 ксерокопія формату А-4.
  • 6 фотокарток розміром 3х4 см (фотокартки повинні бути виконані в діловому одязі на білому фоні).
  • Конверт без марки формату А5 – 2 шт.
  • Папка-швидкозшивач (картонна) – 1 шт.

Примітка: медична довідка для вступу не потрібна

11.01.2022
Svetik