ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Вступ до магістратури на основі Магістра / Спеціаліста (2022)

Вступнику

Маєш освітній ступінь МАГІСТРА або ОКР СПЕЦІАЛІСТА та мрієш здобути вищу освіту за іншою спеціальністю – звертайтесь до нас!

Запрошуємо взяти участь у Вступній кампанії 2022 року!

Реєстрація електронних кабінетів

Подання електронних заяв (3 сесія - до 27 жовтня)

Вступ на навчання за кошти фізичних та / або юридичних осіб для здобуття

ОС «Магістр» на основі здобутого ОС Магістра / ОКР Спеціаліста  здійснюється:

• за результатами Магістерського комплексного тесту (МКТ) та мотиваційного листа на спеціальність 293 «Міжнародне право»
  • за результатами Магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) АБО Індивідуальної усної співбесіди (ІУС) з іноземної мови (за вибором вступника) та мотиваційного листа на спеціальності:

051 «Економіка»; 053 «Психологія»; 061 «Журналістика»; 071 «Облік і оподаткування»; 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; 073 «Менеджмент»; 075 «Маркетинг»; 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; 281 «Публічне управління та адміністрування»»; 292 «Міжнародні економічні відносини»

• за результатами розгляду мотиваційних листів на спеціальності:

035 «Філологія»; 121 «Інженерія програмного забезпечення»; 122 «Комп’ютерні науки»; 124 «Системний аналіз»; 125 «Кібербезпека»; 181 «Харчові технології»; 241 «Готельно-ресторанна справа»; 242 «Туризм»

Приймальна комісія ДТЕУ пропонує покрокову інструкцію вступу до магістратури ДТЕУ на основі ОС магістра / ОКР спеціаліста у 2022 році:

Вступ за результатами МТНК:

Зареєструвати особистий електронний кабінет

Примітка: Якщо диплом виданий до 2012 року (або з інших причин неможливо зареєструвати електронний кабінет)  - електронний кабінет не реєструється, заяви подаються в паперовому вигляді.

Вступ за результатами індивідуальної усної співбесіди з іноземної мови замість МТНК:

Заява та документи подаються тільки в паперовому вигляді особисто до приймальної комісії

Подати електронну  або паперову  заяву з 29 вересня по 28 жовтня  (подання електронних заяв)

Рекомендації для зарахування не пізніше 27 жовтня (списки рекомендованих будуть оприлюднені на офіційному сайті  ДТЕУ).

Вступники, які отримали рекомендації мають до 28 жовтня виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до ДТЕУ та укласти Договір про навчання в ДТЕУ та додаток до договору щодо оплати освітніх послуг):

Варіант 1. Особисто до Приймальної комісії (перелік необхідних документів)

Варіант 2. Надсилання сканованих копій, з накладанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) вступника.

Як отримати електронний підпис?

Онлайн сервіс створення кваліфікованого електронного підпису

Онлайн сервіс перевірки кваліфікованого електронного підпису

1. Підготувати сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком

2. Накласти кваліфікований електронний підпис вступника на кожен документ (наголошуємо, КЕП вступника!).

3. Підписані документи надіслати на електронну пошту vstup@knute.edu.ua з вказанням у темі листа скороченої назви факультету, освітнього рівня (бакалавр, магістр) та прізвища, ім’я та по батькові вступника повністю.

Крок 5. Після видання наказу про зарахування (31 жовтня) на електронну пошту надсилається витяг з наказу про зарахування до числа студентів.

Вітаємо! Ви студент ДТЕУ!

ЦЕНТР УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ

Графік роботи Приймальної комісії

Понеділок - п`ятниця    09:00 - 17:00, обідня перерва 13:00-14-00

Субота                           09:00-13:00 (без перерви)