Підготовка до ЄВІ / ЄФВВ

Вступнику

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Визначено дати проведення єдиного вступного іспиту (ЄВІ) на всі спеціальності, а також єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури за спеціальностями галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини», відповідно до наказу МОН.

Реєстрація вступників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00).

Єдиний вступний іспит з іноземної мови (основна сесія) відбудеться 22 червня.

Єдине фахове вступне випробування складатиметься з двох частин – тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК), який відбудеться 20 червня, а також предметного тесту. Дати проведення предметних тестів:

* Спеціальності в КНТЕУ

Примітка: 061 "Журналістика"; 281 "Публічне управління та адміністрування" - один з предметних тестів на вибір вступника

р

Якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації вони оберуть, який складатимуть в основну, а який у додаткову сесію.

Із проєктами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися за посиланням.

11.01.2022
Svetik