Рhotoshop Battle «Війна. Права людини»

У рамках Консумерського фестивалю за ініціативи кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету та підтримки ТРОС ДТЕУ  було організовано Рhotoshop battle на тему «ВІЙНА. ПРАВА ЛЮДИНИ».

21 квітня 2022 року відбулася презентація робіт в інтерактивному форматі на платфомі ZOOM.

Організатором й модератором проведення зустрічі виступила к.е.н, доцент кафедри журналістики та реклами Галина Алданькова.

Сьогодні в умовах воєнного часу Рhotoshop battle набув особливого відгуку серед творчої молоді. Було представлено різнопланові роботи, які розкривають питання захисту прав людини під час війни. Креативність учасників battle дозволила створити соціальну рекламу, яка відображає події в Україні.

Учасниками було відмічено особливо цікаві роботи студентів ФТМ 3 курсу 5 групи: Гудим Анастасії, Іванюк Єлизавети, Харитонової Євгенії, Хижі Вікторії; 3 курсу 6 групи: Гайдак Олександри, Дитиненко Анни, Кришталь Богдани, Парнюк Марини, Текучевої Аліни; 3 курсу 7 групи: Боднар Кристіни,  Зорі Марії, Костюк Вероніки, Кучер Інни та Бардіної Анастасії, Луценко Анастасії, Харченко Анастасії та ін.

Ознайомитися з роботами можна за посиланням.

Ми колекціонуємо успіхи!

Згуртований ДТЕУ- разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

остання редакція 25.04.2022