ОNLINE-зустріч для журналістів, рекламістів

Представники кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету за ініціативи старшого викладача кафедри журналістики та реклами Катерини Федоришиної  взяли участь в онлайн зустрічі з Куртом Волкером, американським дипломатом, спеціальним представником Державного департаменту США з питань України (2017-2019 рр).

21 квітня 2022 року була організована зустріч у форматі вебінару American University Kyiv, на якій було розкрито особливості викликів міжнародній безпеці, що виникли внаслідок воєнних дій в України.  Акцентовано увагу на ставлення до України в ЄС як до європейської країни. Піднімалось питання приєднання до НАТО Фінляндії та Швеціяї, і відтак не лишається країни в Європі, що представляла би працюючий механізм безпекового нейтралітету (Швейцарія не враховується, бо віддалена від реальних безпекових загроз).

Спікер говорив про те, що війна проти України об'єднала обидві політичні сили США в тому, що необхідно повертатись у світ, збільшувати витрати на військовий бюджет, збільшувати присутність у Європі і  цей тренд залишається. Більш детально за посиланням.

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових зустрічей!

Згуртований ДТЕУ. Разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

остання редакція 25.04.2022