Оnline-лекція від фахівця у сфері медіакомунікацій

За ініціативної організації викладача кафедри маркетингу Тетяни Романченко та інформаційної підтримки кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету було проведено online-лекцію з фахівцем у сфері медіакомунікацій Надією Баловсяк.

26 квітня 2022 року у рамках дисципліни «Мобільний маркетинг» в онлайн-форматі відбулась відкрита зустріч з експертом online-комунікацій, блогером, IT-аналітиком та журналістом для здобувачів вищої освіти.

Тема зустрічі «Як пошукові платформи та соціальні мережі справляються з воєнним контентом».

У межах лекції студенти активно ставили питання, спілкувалися та обговорювали важливі напрями сьогодення та інструменти медіакомунікацій.

Особлива подяка спікеру за цікавий  досвід, організаторам зустрічі, найкращим представникам студентства  Іллі Ділігодіну, Валерії Куць, Єлизаветі Ясько, Тетяні Довганець,  Олені Повзун та Ілоні Левицькій та активну популяризацію університету й висвітлення подій у соціальних мережах Діані Файвішенко, Катерині Федоришиній, Ользі Юсуповій.

Чекаємо нових подій та цікавих зустрічей.

Згуртований ДТЕУ. Разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

2038