День гостинності ДТЕУ для ліцею "Лідер"

Для старшокласників ліцею "Лідер" міста Ужгород 25 квітня було проведено "День гостинності". У ході зустрічі викладачі та учні навчального закладу поділилися власними здобутками у позанавчальній діяльності, зокрема про успіхи на олімпіадах з навчальних дисциплін та конкурсах Малої академії наук.

Зі сторони Державного торговельно-економічного університету організатором зустрічі виступила старший викладач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, науковий керівник наукового клубу "Start in Science" Чикун Надія Юріївна.

Також до події долучилися активісти наукового клубу "Start in Science", зокрема студентка 3 курсу 19 групи ФТМ Калюжна Анастасія розповіла майбутнім абітурієнтам інформацію про ДТЕУ, факультети та освітні програми, позанавчальну діяльність, якою студенти займаються у вільний від навчання час, активіст Наукового клубу, студент 1 курсу магістратури 8 групи ФТМ Бармін Богдан детально розповів про діяльність клубу, його спрямованість та основні івенти.

Учні були раді можливості дізнатися більше про університет та з захопленням слухали розповіді спікерів, активно  висловлювали свою думки та демонстрували набуті знання, виявили вмотивованість щодо навчання в КНТЕУ.

Велика вдячність за організацію заходу вчителю-методисту, науковому керівнику секції "Хімія" Малої академії наук Цанько Мирославі Юріївні.

Запрошуємо  майбутніх абітурієнтів долучатися до студентської спільноти КНТЕУ!

остання редакція 28.04.2022