Кафедра журналістики та реклами: День гостинності онлайн

У рамках запланованих подій профорієнтаційної роботи кафедрою журналістики та реклами к.пед.н., доцентом Брюхановою Г.В. проведено день гостинності та онлайн зустріч з представниками 11 класів спеціалізованої школи №23 м. Києва.

28 січня 2022 р. у форматі онлайн-зустрічі юніорам було проведено презентацію, під час якої вони дізналися про переваги вступу саме до Державного торговельно-економічного університету, особливості вступної кампанії у 2022 році,  специфіку та конкурентні переваги освітніх програм навчання на кафедрі журналістики та реклами за спеціальністю «Журналістика», спеціалізацією «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Під час зустрічі майбутні абітурієнти цікавились питанням прохідного балу для вступу на бюджет/контракт, вартості навчання в університеті, можливостей занять спортом.

Чекаємо нових зустрічей та майбутніх здобувачів освіти у Державному торговельно-економічному університеті.

Чекаємо нових зустрічей!

Згуртований ДТЕУ. Разом ми сила!

Приєднуйся і дій!

остання редакція 02.05.2022