Семестрове навчання студентів ДТЕУ в провідних ЗВО у рамках програми ЄС Erasmus +

У Державному торговельно-економічному університеті навіть у складний та трагічний час війни продовжують реалізовуватися проєкти Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність».  Дані програми спрямовані на реалізацію права на міжнародну академічну мобільність та є важливою складовою стратегії інтернаціоналізації університету в міжнародному освітянському просторі. Провідні європейські ЗВО – партнери ДТЕУ висловлюють свою підтримку та солідарність з Україною, сподівання на подальшу плідну співпрацю, а також надають допомогу нашим студентам та викладачам.

У другому семестрі, з лютого 2022 р. по цей час, 14 студентів ДТЕУ скористалися можливостями стипендіальної програми Еразмус+ та проходять семестрове навчання за кордоном, в тому числі: 9 студентів у Люблянській школі бізнесу (м. Любляна, Словенія) та 5 студентів в  Університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина). Навчаючись за кордоном, наші студенти проявляють себе не лише у сумліному навчанні, а також в активній участі у різноманітних заходах на підтримку України. Зокрема, студенти відвідують мітинги та антивоєнні акції, займаються волонтерською діяльністю.

Варто зазначити, що студентський обмін Еразмус+ є двостороннім. У другому семестрі поточного навчального року двоє студентів з Люблянської школи бізнесу – Ніка Кофальт та Жан Турк навчалися в ДТЕУ на бакалаврській програмі англійською мовою викладання «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

02.05.2022
остання редакція 14.07.2022