Cтудентська наукова конференція «Облік та оподаткування: актуальні вектори розвитку»

Державний торговельно-економічний університет, кафедра обліку та оподаткування запрошують взяти участь у студентській науковій конференції «Облік та оподаткування: актуальні вектори розвитку» (онлайн).

Дата проведення: 19 травня 2022 року о 9:30

МЕТА: обговорення стану, розвитку обліку та оподаткування в Україні у воєнний час і особливості подання звітності у цей період.

ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

• Податки та облік у період дії воєнного стану
  • Діяльність в сфері податкового консалтингу
  • Оплата праці та інші виплати працівникам під час воєнного стану
  • Застосування облікових оцінок в умовах воєнного стану
  • Принцип безперервності діяльності в умовах невизначеності
  • Обліку та оподаткування в аграрному секторі економіки під час воєнного стану
  • Відповідальність за порушення термінів подання звітності та сплати податків під час воєнного стану
  • Фінансова звітність та її аудит під час воєнного стану
  • Оптимізація трансакційних витрат в умовах сучасних інформаційних технологій та ін.

Офіційні мови конференції: українська та англійська.

Запрошені стейкхолдери:

• Ольга ГОНЗАЙК (Податковий консультант. Голова Центрального округу Спілки податкових консультантів України. Спеціаліст з МСФЗ, сертифікований за програмою International Association of Book-keepers (IAB). Голова Аудиторського комітету Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів).
  • Радченко КАТЕРИНА (ст. консультант відділу корпоративного оподаткування Ernst & Young)

Посилання на зустріч (Teams)

остання редакція 06.05.2022