ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Підготовка до МКТ / МТНК

Вступнику

Як і ЗНО, через воєнні дії в Україні традиційні вступні випробування до магістратури (ЄВІ/ЄФВВ) скасовано, відповідно втратив чинність наказ, що регламентує проведення  ЄВІ/ЄФВВ.

Натомість відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році  майбутні магістри проходитимуть такі випробування:

• магістерський комплексний тест (МКТ) ー для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»;
  • магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) ー для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»).​

• МКТ, МТНК – комп’ютерні онлайн-тести, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (як і НМТ), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи. Перелік країн і міст, де можна буде пройти НМТ, невдовзі з’явиться на  сайті УЦОЯО.

МКТ міститиме два блоки завдань:  іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та право. Тестові завдання з іноземних мов МКТ укладають відповідно до Програми ЄВІ, тестові завдання з права укладають відповідно до Програми предметного тесту з права та міжнародного права.

МТНК міститиме завдання, спрямовані на визначення загальної навчальної компетентності вступника. Їх укладають відповідно до Програми ТЗНК.

• Невдовзі УЦОЯО опублікує характеристики МКТ, МТНК. Планується також, що, як і в учасників НМТ, в учасників магістерських випробувань буде можливість попрацювати з демонстраційними варіантами тестів в онлайн-режимі.

Зареєструватися для проходження МТНК та МКТ потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня включно, звернувшись до приймальної комісії університету.

• Тестування будуть проведені в основну, додаткову та спеціально організовану сесії.

• основна  – з 10 серпня до 17 серпня;
  • додаткова – з 07 вересня до 10 вересня;
  • спеціально організована – вересень – жовтень (терміни буде визначено пізніше).
  • ЯКИМ БУДЕ БЛОК МКТ-2022 З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

06.05.2022