Реєстрація на участь у додатковій сесії ЄВІ/ЄФВВ

Вступнику

пп

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ

Реєстрація для участі у ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЄВІ/ЄФВВ у Державному торговельно-економічному універчитеті

12-14 липня 2023 року

Увага! До початку реєстрації ознайомтеся:

Приймальна комісія здійснює реєстрацію за умови особистої присутності вступника (особиста реєстрація) або дистанційно (дистанційна реєстрація)

ОСОБИСТА РЕЄСТРАЦІЯ

ДИСТАНЦІЙНА РЕЄСТРАЦІЯ

вступникам необхідно особисто звернутись

до приймальної комісії

(м. Київ, вул. Кіото, 19, корпус Конгрес центру, Приймальна комісія)

Графік роботи приймальної комісії:

Понеділок-п'ятниця  - 09:00-17:00 (перерва з 13:00-14:00 )

вступникам необхідно надіслати сканкопії (фотокопії)  заяви-анкети (wordpdf) та  документів за переліком: на електронну адресу

mastertest@knute.edu.ua

для формування особової справи, необхідно мати оригінал та 1 копію документів за переліком

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові та пріоритетну спеціальність.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по- батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перелік документів

• документ, зазначений в анкеті, що посвідчує особу вступника;
  • документ, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), зазначеній в анкеті (або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорової або чорно-білої розміром 3*4 см) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням вимог до фотокарток, що подаються для оформлення документів, що посвідчують особу).

Додатково:

Після перевірки документів відповідальний працівник приймальної комісії реєструє вступника та формує екзаменаційний листок.

Оригінал екзаменаційного листка видається вступнику, про що вноситься інформація в журнал видавання екзаменаційних листків. У разі дистанційної реєстрації, оригінал екзаменаційного листка зберігається в приймальній комісії та видається йому особисто або надсилається вступнику засобами поштового зв’язку (про що вступники вказують в анкеті).

Факт оформлення приймальною комісією екзаменаційного листка є підставою для опрацювання персональних даних під час підготовки, організації та проведення вступних випробувань відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних»

Для кожного вступника, якому оформлено екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти  створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним в ньому.

Понеділок - п'ятниця

Субота