Онлайн зустріч «Професія «бухгалтер» в Польщі: функціональні обов’язки, вимоги та перспективи»

Кафедрою обліку та оподаткування 07 травня 2022 р. було організовано онлайн зустріч для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» із к.е.н., засновницею Центру Бухгалтерського Обслуговування Бізнесу «ESKADO» (м. Лодзь, Польща), членом Асоціації бухгалтерів Польщі Інною Больботенко.

На зустрічі  студенти мали змогу дізнатись про:

• Функціональні обов’язки облікового спеціаліста в Польщі
  • Вимоги роботодавця
  • Перспективи з працевлаштування та розвитку у сфері обліку

Участь в обговоренні брали студенти спеціальності «Облік та оподаткування», аспіранти, викладачі ДТЕУ та інших ЗВО.

Дякуємо Інні Больботенко за таку цінну, у нинішній час, можливість поспілкуватись нашим студентам з людиною, яка представляє прогресивний міжнародний бізнес.

07.05.2022
остання редакція 17.05.2022